KONST / Litografier / Färglitografi 12113177
nr 1211 3177
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/260. Motivet: 56x47 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:40:31
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
22 okt
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström